I co dalej?

Tagi

, , ,

Udostępnij na:

klawiatura

Ostatnio dostałem kilka maili, w których zatroskani o mój los pytają mnie czy to już koniec Viniculture.pl? Jakoś tak się nie odzywam i w ogóle…

Nie, to nie koniec. Koniec 2010 roku i początek tego, to był dobry czas na przemyślenie rożnych tematów i pomysłów związanych z winem. Nic nie pisałem, nie dlatego, że nie mam pomysłu albo, że mi się odechciało (żebym tylko miał czas, by napisać to wszystko o czym chcę pisać..:) jeśli chodzi o chęci, to inni mogą mi tego pozazdrościć;). Spokojnie, to nie tak. Chciałem odezwać się z konkretem – pomysłem na 2011 rok. Wydaje mi się, że mam:] Tylko spokojnie. Nie spodziewajcie się rewolucji. Wkrótce więcej info.

Powiem na razie tylko tyle, że już teraz dziękuję kilku znajomym za zamęczanie mnie głupimi pytaniami oraz za wpis jednego z moich ulubionych bloggerów winiarskich.

PS. Kto z Was uważa, że treści wideo poświęcone tematyce winiarskiej na blogu mają sens dla przeciętnego Polskiego konsumenta?

 
 • Gabriel

  „Kto z Was uważa, że treści wideo poświęcone tematycie winiarskiej na blogu mają sens dla przeciętnego Polskiego konsumenta?”

  Nie mam zdania. Ja, jak dotąd, nie zostałem stałym widzem żadnego videobloga związanego z jakimś moim zainteresowaniem.

  Pozdr.

 • „Nie mam zdania” :]

  Ja mam kilka video blogów, które regularnie odwiedzam. Moje pytanie głównie odnosiło się do tematyki winiarskiej. Podejścia są różne, najbardziej znanym przykładem jest winelibrary.tv, znam też wineontherocks.com lub viini.tv. Pozwólcie że nie będę wspominał o żenującym projekcie Jamesa Sucklinga w kontekście wideo…;) Ale w Polsce? Coś na większą skalę, by można było o tym mówić, że to jest „COŚ!”?

  Mam wątpliwości… stąd moje pytanie.