Do trzech dych

Tagi

,

Udostępnij na:

Nie mogłem się powstrzymać i muszę napisać, co zaraz nastąpi. To taki tekst z cyku „wstydliwe wyznania”, choć też nie do końca wstydliwe;)
Chodzi o to, że po prostu uwielbiam stronę DoTrzechDych.pl !!! Tak. Moim skromnym zdaniem powinni dostać jakąś nagrodę czy coś. Trójka wspaniałych ludzi pisze o winach, które możesz kupić nie wydając więcej niż 30 PLN. To wina szeroko dostępne, kupicie je w supermarketach, dyskontach itp. Wszystko przetestowane i gotowe do spożycia:)

Skąd ta ekscytacja? Nic prostszego. Ci ludzie – jeszcze raz wielki szacun – robią najlepszą robotę w całym naszym winiarskim świecie, w Polsce. Tak, dokładnie! Dlaczego? Ano… Skoro w Polsce wciąż mówimy o tym, że kultura picia wina się tworzy, że trzeba edukować itd, to czyż nie ma lepszego sposobu jak pisanie o winach, na które wszyscy mogą sobie pozwolić? Możemy bawić się w kursy i opowiadanie sobie bajek o nie-wiadomo-czym, a tymczasem lepiej jest wejść na DoTrzechDych.pl, poczytać, potestować i voila! Nic nie zastąpi praktyki.

Raz i dwa! Wchodzimy, dodajemy do ulubionych i czytamy.

A ja tymczasem jakieś Chianti Classico Riserva za 7dych testuję…:/