Napijmy się wina!

Ostatnio wiele spraw zaprzątało moją głowę. Głownie z tego powodu nie miałem chwili na regularne pisanie. To się zmieni – na lepsze oczywiście:) Już tłumaczę o co w tym wszystkim chodzi.

Wkrótce ruszy nowy portal internetowy o winie Winicjatywa.pl. Startujemy 1 lutego 2012, 31 stycznia 2012. Trzymajcie kciuki, by złośliwość rzeczy martwych nie stanęła nam na drodze;)

Jestem prawie pewny, że każdy, komu na sercu leży dobra kondycja kultury picia wina w Polsce zna już tę nazwę i kojarzy logotyp. Pomysł jest genialny w swojej prostocie. Po pierwsze udało się zebrać kilka osób piszących o winie, takich którym się chce i którym zależy na tym temacie. To pierwszy, bardzo dobry, znak.

Już mieliśmy okazję trochę podziałać organizując różne degustacje i warsztaty, w trakcie których wielu z Was odkryło wino na nowo. Mam nadzieję, że spotkania były inspirujące i że jesteście gotowi na więcej i jeszcze lepiej! Już działa fan page na Facebook – kto nas nie lubi, niech szybko zmienia ten stan rzeczy! Ruszamy dopiero z kontem na Twitterze.

Ważne jest to, że poza samymi tekstami, sukcesywnie będziemy udostępniali coraz to nowe fukcjonalności ułatwiające życie winomanom w Polsce. Co to będzie dokładnie, to na razie tajemnica. Będę Was aktualizował na bieżąco.

Wszyscy zainteresowani mogą skorzystać (powinni nawet!) z linka do rejestracji: www.winicjatywa.pl.

Viniculture.pl zostaje na swoim miejscu. Nic nie zamykam, być może coś zmienię. Będzie lepiej. Pamiętajcie – szklanka jest zawsze do połowy pełna.