Nowy start – stary NIE faul start

Tagi

Udostępnij na:

Zaczynamy na nowo. A właściwie zaczynam;) Wiele pracy przede mną, ale chyba warto. Warto krzewić wśród ludzi kulturę picia wina. Pocieszające jest to, że rzeczywistość się zmienia. Oczywiście wiele jeszcze można by zrobić, ale w gruncie rzeczy nie jest źle! Pamiętajcie, szklanka jest do połowy pełna!

Czy pierwsza odsłona to był faul start? Nie, zdecydowanie nie! Nauczyłem się na własnej skórze wielu rzeczy, dzięki którym dziś jestem bogatszy o konkretne doświadczenie, a nie teorię czasem niestety mającą niewiele wspólnego z rzeczywistością.

Co teraz? Tym razem strona ma charakter portalowo-blogowy (o ile w ogóle tak można powiedzieć). Najwięszką zmianą (poza tą związaną z wyględem) jest brak możliwości/konieczności logowania się. Być może kiedyś, ale dziś to zupełnie nie potrzebne. Kolejną zauważalną zmianą będzie jakość i częstotliwość. Mam na myśli więcej ciekawego contentu. Być może wkrótce pojawi się kilku redaktorów, którzy będą zasilali Viniculture.pl swoimi tekstami i ocenionymi winami. Jeśli ktoś z Was jest zainteresowany współtworzeniem rzeczywsitości winiarskiej w Polsce, to zapraszam do kontaktu;) Chętnie usłyszę co myślicie o tej „nowej jakości”, ale o to zapytam wkrótce. Nie wykluczone, że na Facebook‚u.

Myślę, źe nie będziecie zawiedzeni nową jakością. By nie przeciągać… Zapraszam do częstego wracania na stronę i szukania interesujących tematów.

Wasze zdrowie!