Snobistycznie na Boże Narodzenie

Już Twoi bliscy wiedzą co jest Twoim wymarzonym prezentem pod choinkę w tym roku? A może w szeregach rodziny masz zapalonego winomana, który świata nie widzi poza wszystkim, co związane z przefermentowanym sokiem z winogron w butelce? Koniec problemów!;) Jest rozwiązanie.

Atlas Win ŚwiataPrometheus Bound – wydawnictwo specjalizujące się w ekskluzywnych edycjach książek – przygotowało dla każdego z Was coś wyjątkowego. Okładka która imituje skórę, błyszcząco fioletowa, z wytłoczonymi inicjałami w prawym dolnym rogu. To z pewnością piękne wydanie tej pozycji i jednocześnie łakomy kąsek dla osób lubiących produkty ekskluzywne.

Cena książki w „standardzie” to 99 GBP. Na tej stronie możecie zamówić książkę już wkrótce. 20 listopada otwierane są zamówienia dla chętnych spoza Wielkiej Brytanii.

Z pewnością  fajna jest możliwość personalizacji książki, poprzez dodanie swojego tekstu, który zostanie wytłoczony i wypełniony do wyboru: złotem lub srebrem, ale koszt 11 GBP za jedną linię, to chyba lekka przesada;)